Zadzwoń na numer 17 250 25 11 lub złóż wniosek on-line o pożyczkę Złóż wniosek o pożyczkę on-line

Nasza firma to efekt wielu lat doświadczeń nabytych w branży finansowej. Setkom Klientów ułatwiliśmy uzyskanie pożyczki bankowej lub pozabankowej. Celem pracy naszych doradców zawsze było znalezienie ofert najkorzystniejszych i jak najlepiej dopasowanych do Klientów.

Dlatego wiemy, że niektórzy potrzebują rozwiązań niestandardowych, odpowiadających czasem trudnej, bądź nietypowej sytuacji. Tak powstała oferta pozabankowych pożyczek pod zastaw nieruchomości.

Pożyczki pod zastaw oferuje coraz więcej firm, a my przyglądamy się ich produktom, by doradzać naszym Klientom najlepsze rozwiązania. Oferujemy bezpłatną pomoc prawną i finansową. Nie pobieramy opłat za wycenę nieruchomości. Proponujemy pożyczki pod zastaw domów, mieszkań, działek i innych nieruchomości. Pomagamy oddłużać już obciążone hipoteki i pozbyć się komornika. Umożliwiamy odzyskanie płynności finansowej i poprawę historii w BIK.

Zadowolenie Klientów jest dla nas ważne. Dlatego decyzję kredytową podejmujemy szybko, a pieniądze są przelewane zaraz po podpisaniu umowy.

Zadzwoń, a doradca finansowy odpowie na Twoje pytania!

Telefon: 17 250 25 11

Getin Bank
Eurobank
Bank pocztowy
Meritum Bank
ING Bank
Bzwbk